Co to je hlen po oplodnění?

Do mnou vlastního světa, bydlím dva kroky od Olomouce, kočka Luna se svíjí pod stolkem a pes Max předstírá, že odnesl svoji hračku někam jinam. Jeho skutečný svět je naše zahrada. Ale to není to, o čem chceme mluvit. Chceme mluvit o hleni po oplodnění. No, nebudu lhát, téma je trochu lepší než Maxova finta, že si odnese svou hračku na jiné místo. Ale zpět k mým hormonům. Vypadá to, že jsme trochu odbočili, vůbec se nesnažím mluvit o svém hrdinství, když jsem musela šetřit Josefův oběd z Luna's tlapky.

Hlen po oplodnění je jednou z prvních změn, které žena může zaznamenat po koncepci. Proč? No, protože ženské tělo je vybaveno systémem, který intuitive reaguje na sebemenší změnu. První změnou je zvýšená produkce hlenové sekrece. Zatímco některé ženy mohou tento hlen poznat jako "normální", pro jiné může být úplně jiný. Typický hlen po oplodnění může být průhledný, lepkavý a může připomínat vaječný bílek.

Proč se tvoří hlen po oplodnění?

Podívejte se na to následovně - po oplodnění nastávají změny v hormonálním zázemí ženy, což vlivem na hlenové sekrece. Tady příroda hraje svou roli a pokouší se chránit oplozené vajíčko před vnějšími vlivy. Ale proč by to mělo stačit jen na hlen? Nu, protože naše těla jsou zlaté překvapení. A navíc, Max si myslí, že je to dobré. (Dobře, Max si myslí, že všechno, co z nás padne na zem, je dobré. Ale to je jiný příběh.)

Biologie je zvláštní a hlen po oplodnění je jedním ze způsobů, jak ženské tělo pokračuje v ochraně plodu. Ať už je to jakkoli divoké, je to pro nás důležité.

Jaký je vzhled hlen po oplodnění?

Je aspoň jedna věc, o které mohu s jistotou říci, a to, že hlen po oplodnění je něco jako Maxova snídaně - vypadá to trochu divně, ale funguje to. Dost vypadá jako průhledný, lepkavý vaječný bílek. Ale nebojte se, uvidíte, že je to docela normální. A ne, neznamená to, že byste měli začít jíst Maxovu snídani. To by byla skutečná katastrofa.

Jaké jsou další změny, které mohou naznačovat oplodnění?

Určitě si všimněte dalších změn, které mohou naznačovat oplodnění. Může dojít ke zvýšené citlivosti prsou, častějšímu močení nebo zvýšené únavě. Stejně jako se mění Luna, když mi Josef přinese květiny. Chápete.

Oplodnění může také způsobit změny nálady, nevolnost a dokonce i zvýšenou chuť k jídlu. A prosím, neříkejte mi, že Luna nemá zvýšenou chuť k jídlu, když vidí květiny - to je fakt.

Může hlen být prvním znamením těhotenství?

Hlen může být jedním z prvních znamení těhotenství. A víte co je na tom nejlepší? Je to zcela přirozené a bezbolestné. Ať již hlen po oplodnění vypadá jakkoli, je to znamení, že tělo funguje tak, jak má. A to je přeci skvělé, že ano? Stejně skvělé jako to, když se Max a Luna rozhodnou se neprat.

Tak co dál?

A teď jste měli vědět vše o vzhledu hlen po oplodnění. No, to je štěstí, že? Myslím, že je čas podělit se o tuto moudrost se světem. Šířte ji dál, dělejte něco dobrého a nechte Maxovi svou hračku. On je pes a hračku potřebuje více než vy.

A pokud je něco jasné, pak je to fakt, že Luna ráda jí květiny a Max finguje, že odnáší svoji hračku na jiné místo. A taky, že hlen po oplodnění je docela zajímavý. No, alespoň pro mě.

Post-Comment